2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i rozwój informatyczny systemu zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego - BeSTi@ i SJO BeSTi@, oraz BeSTi@ API i BeSTi@ Subwencje
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) utrzymanie i rozwój systemu BeSTi@ – zarządzanie budżetami jednostek samorządu terytorialnego wraz z komponentami o BeSTi@ API (frontend, backend oraz portal www.finansejst.mf.gov.pl ) o BeSTi@ Subwencje b) utrzymanie i rozwój systemu SJO BeSTi@ – zarządzanie budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych 1) w ramach zamówienia podstawowego: 1) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług zapewniających utrzymanie dwóch systemów informatycznych w zakresie asysty technicznej: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego”; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”. 2) w ramach prawa opcji: 1) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego przez okres kolejnych 12 miesięcy Usług zapewniających utrzymanie dwóch systemów informatycznych w zakresie asysty technicznej: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego”; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”; 2) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług Rozwoju dwóch systemów informatycznych przez okres 24 miesięcy w zakresie wprowadzania dostosowań/zmian w Systemach wymieniających między sobą dane: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego”; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”; 3) przedłużenie świadczenia przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług Rozwoju dwóch systemów informatycznych przez okres kolejnych 12 miesięcy w zakresie wprowadzania dostosowań/zmian w Systemach wymieniających między sobą dane: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”. 4) realizacja zadania polegającego na wprowadzeniu mechanizmu umożliwiającego wymuszenie aktualizacji wersji aplikacji SJO BeSTi@ – Zadanie ZAD1; 5) realizacja zadania polegającego na wprowadzeniu mechanizmów zapewniających poprawność oraz weryfikację danych identyfikacyjnych JST/JO w zakresie numeru REGON – Zadanie ZAD2. 2. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”).
Interne Kennung: PZP/2026/11/WNP-002776
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot zamówienia w ramach prawa opcji: 1) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego przez okres kolejnych 12 miesięcy Usług zapewniających utrzymanie dwóch systemów informatycznych w zakresie asysty technicznej: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego”; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”; 2) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług Rozwoju dwóch systemów informatycznych przez okres 24 miesięcy w zakresie wprowadzania dostosowań/zmian w Systemach wymieniających między sobą dane: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego”; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”; 3) przedłużenie świadczenia przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług Rozwoju dwóch systemów informatycznych przez okres kolejnych 12 miesięcy w zakresie wprowadzania dostosowań/zmian w Systemach wymieniających między sobą dane: a) Systemu BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Phare 2002/000.580.01.09 Zarządzanie finansami publicznymi, komponent B „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego; b) Systemu SJO BeSTi@ zbudowanego w ramach projektu Transition Facility 2006/018- 180.01-04 „System zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego – sprawozdawczość jednostek organizacyjnych”. 4) realizacja zadania polegającego na wprowadzeniu mechanizmu umożliwiającego wymuszenie aktualizacji wersji aplikacji SJO BeSTi@ – Zadanie ZAD1; 5) realizacja zadania polegającego na wprowadzeniu mechanizmów zapewniających poprawność oraz weryfikację danych identyfikacyjnych JST/JO w zakresie numeru REGON – Zadanie ZAD2.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Country: Poland