479995-2026 - Ergebnis
Niederlande – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Elektriciteit en gas gemeente Waalwijk en Loon op Zand
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektriciteit en gas gemeente Waalwijk en Loon op Zand
BeschreibungGemeente Waalwijk en Loon op Zand wensen gezamenlijk via Europese aanbesteding een elektriciteit- en gasleveringscontract af te sluiten voor de jaren 2028 t/m 2029 met een mogelijkheid tot verlenging van twee keer één jaar. Zie het aanbestedingsdocument voor de aantallen.
Interne Kennung115998
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensLevering van elektriciteit en gas voor de gemeente Waalwijk en de gemeente Loon op Zand
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionenzie verlengingen