See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Beschreibung: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Interne Kennung: JN-76664
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 508311
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Interne Kennung: 508312
Los: LOT-0003
Titel: RIBE
Interne Kennung: 508313
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0004
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 508314
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0005
Titel: KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Interne Kennung: 508315
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0006
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Interne Kennung: 508316
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0007
Titel: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE
Interne Kennung: 508317
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 508318
Los: LOT-0009
Titel: OSTALO PREHRAMBENA BLAGO
Interne Kennung: 508319
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0010
Titel: EKO MLEKO
Interne Kennung: 508320
Los: LOT-0011
Titel: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 508321
Los: LOT-0012
Titel: EKO MESO
Interne Kennung: 508322
Los: LOT-0013
Titel: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 508323
Los: LOT-0014
Titel: ŠS SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 508324
Los: LOT-0015
Titel: ŠS MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 508325
Los: LOT-0016
Titel: LOKALNO
Interne Kennung: 508326
Los: LOT-0017
Titel: SOKOVI
Interne Kennung: 508327
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
Los: LOT-0018
Titel: DIETNA ŽIVILA
Interne Kennung: 508328
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
479996-2026 - Competition
Slovenia – Food, beverages, tobacco and related products – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierJN-76664
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleMESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier508311
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
LotLOT-0002
TitlePERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Internal identifier508312
LotLOT-0003
TitleRIBE
Internal identifier508313
Additional classification (cpv): 03311000 Fish
LotLOT-0004
TitleMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier508314
Additional classification (cpv): 15511000 Milk
LotLOT-0005
TitleKRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Internal identifier508315
Additional classification (cpv): 15811100 Bread
LotLOT-0006
TitleZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Internal identifier508316
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
LotLOT-0007
Internal identifier508317
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
LotLOT-0008
TitleZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier508318
LotLOT-0009
TitleOSTALO PREHRAMBENA BLAGO
Internal identifier508319
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
LotLOT-0010
TitleEKO MLEKO
Internal identifier508320
LotLOT-0011
TitleEKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier508321
LotLOT-0012
TitleEKO MESO
Internal identifier508322
LotLOT-0013
TitleEKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier508323
LotLOT-0014
TitleŠS SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier508324
LotLOT-0015
TitleŠS MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier508325
LotLOT-0016
TitleLOKALNO
Internal identifier508326
LotLOT-0017
TitleSOKOVI
Internal identifier508327
Additional classification (cpv): 15321000 Fruit juices
LotLOT-0018
TitleDIETNA ŽIVILA
Internal identifier508328
Additional classification (cpv): 15882000 Dietetic products