480026-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie..
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie..
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie... 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami- w zakresie zadań i pozycji wskazanych w SWZ. 4. Zamówienie składa się z 9 zadań. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Interne KennungZP.220.106.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 : Wyroby jednorazowe stosowane u noworodków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowych stosowanych u noworodków w ilości 552 kompletów/opakowań Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Wyroby jednorazowe dla wcześniaków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowych dla noworodków w ilości 3000 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: Maski twarzowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa masek twarzowych w ilości 16.000 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 5: Zamknięty system do odsysania górnych dróg oddechowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętego systemu do odsysania górnych dróg oddechowych w ilości 4.620 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 5
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 4: Przyrządy do żywienia kompatybilne z pompami Kangaroo EPUMP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do żywienia kompatybilne z pompami Kangaroo EPUMP w ilości 13.700 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 4
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: Łyżki do laryngoskopu Dahlhausen
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Łyżek do laryngoskopu Dahlhausen w ilości 750 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7: Sztance biopsyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Sztance biopsyjne w ilości 800 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8: Siatki do sacrocolpopexy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Siatek do sacrocolpopexy w ilości 150 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9: Dreny grzewcze do podgrzewacza płynów infuzyjnych i krwi Biegler
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drenów grzewczych do podgrzewacza płynów infuzyjnych i krwi Biegler w ilości 3 000 sztuk Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennungzadanie 9
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.220.106.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: zadanie 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3: Maski twarzowe
Internal identifier: zadanie 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: zadanie 5
Lot: LOT-0005
Internal identifier: zadanie 4
Lot: LOT-0006
Internal identifier: zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7: Sztance biopsyjne
Internal identifier: zadanie 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: zadanie 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: zadanie 9