2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji SolarWinds Observability Self-Hosted Advanced for Enterprise AE1000 wraz ze wsparciem producenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji SolarWinds Observability Self-Hosted Advanced for Enterprise AE1000 wraz ze wsparciem producenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór Umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. 2.Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dzieli zamówienia na części ani nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych: Przedmiot zamówienia pn.: „Przedłużenie na 36 m-cy subskrypcji SolarWinds Observability Self-Hosted Advanced for Enterprise AE1000 z możliwością monitorowania wydajności witryn internetowych (WPM), wraz ze wsparciem producenta” nie powinien zostać podzielony na części, ze względu na swój charakter – to jest przesłanek technicznych, organizacyjnych i celowościowych, ponieważ stanowi on spójną całość pod względem technologicznym, a wszystkie jego elementy są powiązane i wpływają na prawidłowość, bezpieczeństwo oraz efektywną jakość rozwiązania. Podział zamówienia na części mógłby prowadzić do problemów z kompatybilnością, integracją oraz odpowiedzialnością za działanie rozwiązania jako całości. System wymaga jednolitej konfiguracji, skoordynowanych aktualizacji oraz zapewnienia zgodności wersji, co przy realizacji przez różnych wykonawców zwiększałoby ryzyko błędów, przestojów oraz opóźnień we wdrożeniach. Realizacja zamówienia przez jednego wykonawcę umożliwia zapewnienie kompleksowego i spójnego wsparcia technicznego producenta, w tym jednolitych zasad obsługi incydentów, jednego poziomu SLA oraz jednoznacznej odpowiedzialności za system. Eliminuje to ryzyko przerzucania odpowiedzialności pomiędzy wykonawcami oraz przyspiesza rozwiązywanie problemów technicznych. Ponadto, jeden wykonawca umożliwia wdrożenie jednolitych polityk bezpieczeństwa oraz upraszcza zarządzanie, raportowanie i rozliczanie usług wsparcia, co przekłada się na optymalizację kosztów i zasobów Zamawiającego. W ocenie Zamawiającego charakter przedmiotu zamówienia, uniemożliwia podział zamówienia na części – podział taki zasadniczo zagrażałby spójności w jego prawidłowej realizacji. Odstąpienie od podziału zamówienia na części nie pozbawia możliwości udziału w postępowaniu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W związku z powyższym nie jest możliwe podzielenie zamówienia na części. 3.Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy. 4. Ze względu na charakter zamówienia (dostawa) Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowego środka dowodowego. 10. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, (w tym dostawcom) oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców (w tym dostawców), jeżeli są już znani.
Interne Kennung: IT-07-1.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001