2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de recollida de residus municipals, neteja viària i seguiment del servei al municipi de Tiana
Beschreibung: L’objecte del contracte consisteix en els serveis de recollida de residus municipals, neteja viària i el seguiment del servei al municipi de Tiana.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0000