See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopów
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopowego szczegółowo określonych w załączniku nr 2 i 3 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 5 niepodzielnych pakietów, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, formularzu właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ jak i wymagania zawarte w rozdziale III niniejszej specyfikacji.
Interne Kennung: 06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawa aparatu USG dla pracowni diagnostyki chorób serca i naczyń (1 kpl.) szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, załączniku nr 3 do SWZ- formularz właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym jak i wymagania zawarte w rozdziale III SWZ
Interne Kennung: 06/2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawę aparatu USG dla poradni neurologicznej (1 kpl.) szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, załączniku nr 3 do SWZ- formularz właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym jak i wymagania zawarte w rozdziale III SWZ
Interne Kennung: 06/2026 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawę aparatu USG dla poradni ginekologiczno-położniczej (1 kpl.) szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, załączniku nr 3 do SWZ- formularz właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym jak i wymagania zawarte w rozdziale III SWZ
Interne Kennung: 06/2026 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawa aparatu USG z biopsją fuzyjną dla poradni urologicznej z pracownią endoskopową (1 kpl.) szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, załączniku nr 3 do SWZ- formularz właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym jak i wymagania zawarte w rozdziale III SWZ
Interne Kennung: 06/2026 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawa zestawu endoskopów do poradni urologicznej z pracownią endoskopową (1 kpl.) szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy, załączniku nr 3 do SWZ- formularz właściwości techniczno – użytkowych stanowiącym jak i wymagania zawarte w rozdziale III SWZ
Interne Kennung: 06/2026 - Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
480044-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier06/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Additional classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
Internal identifier06/2026 - Pakiet nr 1
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
Internal identifier06/2026 - Pakiet nr 2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3
Internal identifier06/2026 - Pakiet nr 3
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4
Internal identifier06/2026 - Pakiet nr 4
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5
Internal identifier06/2026 - Pakiet nr 5
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices