480107-2026 - Wettbewerb
Polen – Aussaat von Baumsamen – Zadrzewienia przydrożne przy drogach wojewódzkich III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadrzewienia przydrożne przy drogach wojewódzkich III
BeschreibungI. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zadrzewienia przydrożne przy drogach wojewódzkich III CPV 03452000-3 Drzewa CPV 77211600-8 Sadzenie drzew CPV 77211500-7 Usługi pielęgnacji drzew 2. Szczegółowy zakres i zasady wykonywania usługi określa wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz dokumentacja techniczna (Załączniki nr 5 do SWZ). II. Termin wykonania zamówienia: Termin realizacji zamówienia: 30.10.2026 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 03452000 Bäume
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zadrzewienia przydrożne przy drogach wojewódzkich III CPV 03452000-3 Drzewa CPV 77211600-8 Sadzenie drzew CPV 77211500-7 Usługi pielęgnacji drzew 2. Szczegółowy zakres i zasady wykonywania usługi określa wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz dokumentacja techniczna (Załączniki nr 5 do SWZ).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 77211600 Tree seeding
Additional classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services, 03452000 Trees
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bydgosko-Toruński (PL613)
Country: Poland