2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego w celu wdrożenia nowoczesnych usług elektronicznych w WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w celu wdrożenia nowoczesnych usług elektronicznych w WSRM w Łodzi w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 o dofinansowanie projektu pn.: „Wdrożenie nowoczesnych usług elektronicznych w WSRM w Łodzi”.
Interne Kennung: DNA.ZP.260.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przełączników sieciowych
Beschreibung: Dostawa przełączników sieciowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa infrastruktury serwerowej i pamięci masowej
Beschreibung: Dostawa infrastruktury serwerowej i pamięci masowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2