2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skladové technologie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace moderního univerzálního světelného signalizačního systému typu Pick-to-Light / Put-to-Light (P2L), určeného pro efektivní, bezpečnou a bezchybnou navigaci operátorů v rámci skladových a výrobních operací zadavatele. Systém bude sloužit pro rychlé a přesné vychystávání a zaskladňování individuálních objednávek, a to s důrazem na vysokou míru automatizace, eliminaci lidských chyb a plnou integraci do prostředí řídicích informačních systémů zadavatele (WMS/APS) prostřednictvím otevřeného REST API rozhraní. Požadované řešení musí zajistit snadnou přemístitelnost a unifikovanou montáž modulů na různé typy lokací, zejména na vertikální skladovací věže (VLM), statické regály a mobilní manipulační vozíky. Součástí systému bude ovládací webové rozhraní pro správu konfigurace (činitelů aliasů pozic a barev) a monitoring stavu připojených prvků, bezpečnostní prvky dle platné legislativy a potřebná technická, instalační a provozní dokumentace. Zařízení musí poskytovat provozní data v reálném čase, garantovat reakční dobu do 250 ms. Součástí dodávky je kompletní hardwarová a softwarová infrastruktura na klíč (zobrazovací moduly, napájecí a komunikační lišty či síťové prvky, centrální gateway/server), doprava, fyzická montáž, zprovoznění zařízení na místě zadavatele, zaškolení obsluhy a aktivní technická součinnost dodavatele při integraci a testování komunikace s WMS/APS systémem zadavatele. Všechny komponenty musí být nové, nepoužité, certifikované a navržené pro dlouhodobý průmyslový provoz s minimálními nároky na údržbu a kabeláž.
Interne Kennung: SC-2026-0004.005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42998100 Palettenwiederbringungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001