See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zimowe utrzymanie dróg Powiatu Tarnogórskiego w sezonie 2025/2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie nawierzchni jezdni dróg powiatowych na terenie powiatu tarnogórskiego w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na osiem następujących zadań (części):1) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Ożarowice – zadanie 1 2) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Świerklaniec – zadanie 2 3) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Zbrosławice – zadanie 3 4) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tworóg– zadanie 4 5) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn – zadanie 5 6) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Kalety– zadanie 6 7) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie – zadanie 7 8) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Tarnowskie Góry – zadanie 8 9) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Radzionków – zadanie 9
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Ożarowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Ożarowice
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część1
Los: LOT-0002
Titel: część2 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Świerklaniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Świerklaniec
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część2
Los: LOT-0003
Titel: część3 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Zbrosławice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Zbrosławice
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część3
Los: LOT-0004
Titel: część4 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tworóg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Tworóg
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część4
Los: LOT-0005
Titel: część5 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Krupski Młyn
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część5
Los: LOT-0006
Titel: część6 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Kalety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Kalety
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część6
Los: LOT-0007
Titel: część7 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Miasteczko Śląskie
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część7
Los: LOT-0008
Titel: część8 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tarnowskie Góry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Tarnowskie Góry
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część8
Los: LOT-0009
Titel: część9 Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Radzionków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych i dróg dla pieszych i rowerów na drogach powiatowych Gminy Radzionków
Interne Kennung: DZP.11.11.07.2025 część9