480167-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Software-Implementierung – Europese aanbesteding selectie Implementatiepartner AFAS28
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding selectie Implementatiepartner AFAS28
BeschreibungStichting Onderwijsgroep Oost-Brabant is penvoerder voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de opdracht Implementatiepartner AFAS28. De opdracht ziet op het contracteren van één AFAS-implementatiepartner voor de fusieorganisatie van Secvo, Silfo en OGOB. De opdracht omvat het inrichten van AFAS volgens Best Practices, gegevensmigratie uit de bestaande drie AFAS-systemen naar AFAS28, het inrichten van koppelingen met omliggende applicaties, training van gebruikers en advisering bij het inrichten van de beheerorganisatie. AFAS28 dient per 1 januari 2028 in bedrijf te zijn. Fase 2 eindigt uiterlijk op 30 juni 2028. Inschrijvingen dienen uitsluitend digitaal via het aanbestedingsplatform te worden ingediend. De aanbestedingsstukken, waaronder het Beschrijvend document en de bijlagen, zijn leidend.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1107
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Place of performance
Postal address: Rooiseweg 12
Town: Schijndel
Postcode: 5481 SJ
Country subdivision (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)