2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pruchnik w 2027 roku
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pruchnik w 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja postępowania tj. SWZ wraz z załącznikami, w tym załącznik nr 8 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: IZ 271/15/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pruchnik w roku 2027.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pruchnik w roku 2027.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IZ 271/15/2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001