2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowa Sarzyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowa Sarzyna. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części. Część 1 – Dostawa pojemników na odpady, dostawa i montaż osłon/altan oraz stacji/segmentów do segregacji odpadów Zakres obejmuje: - dostawę 112 pojemników o pojemności 1100 l do selektywnej zbiórki odpadów, w tym: 47 szt. na odpady zmieszane, 19 szt. na metale i tworzywa sztuczne, 18 szt. na papier, 14 szt. na szkło oraz 14 szt. na bioodpady; - dostawę i montaż 95 osłon/altan na pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów (77 szt. przy budynkach wielorodzinnych w Nowej Sarzynie oraz 18 szt. przy obiektach użyteczności publicznej), wraz z wykonaniem utwardzenia terenu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót; - dostawę i montaż 82 stacji/segmentów do segregacji odpadów (modele 1–3) wraz z miejscowym utwardzeniem terenu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót. Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, posiadać deklarację zgodności CE oraz spełniać wymagania obowiązujących przepisów, Polskich Norm przenoszących normy europejskie oraz wymagania określone w SWZ i dokumentacji technicznej. Część 2 – Dostawa systemu monitoringu miejsc selektywnego zbierania odpadów Zamówienie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” i obejmuje wykonanie kompletnego systemu monitoringu dla 10 lokalizacji na terenie Gminy Nowa Sarzyna. Zakres obejmuje: - opracowanie dokumentacji projektowej, w tym koncepcji, projektów technicznych lub budowlanych (w zależności od przyjętego sposobu montażu), uzyskanie wymaganych uzgodnień, zgód i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji; - dostawę, montaż i posadowienie urządzeń systemu monitoringu; uruchomienie, konfigurację oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi systemu; - zapewnienie wsparcia technicznego przez okres 60 miesięcy od dnia odbioru końcowego. Dostarczony system monitoringu musi być fabrycznie nowy, kompletny, zgodny z wymaganiami dokumentacji technicznej, obowiązującymi przepisami prawa, Polskimi Normami przenoszącymi normy europejskie oraz posiadać deklarację zgodności CE. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Oferowane rozwiązania równoważne muszą zapewniać parametry techniczne, użytkowe i eksploatacyjne nie gorsze niż określone w opisie przedmiotu zamówienia, być kompatybilne z istniejącą infrastrukturą, spełniać obowiązujące normy i przepisy oraz nie powodować zwiększenia kosztów eksploatacji. Wykonawca jest zobowiązany wykazać równoważność oferowanych rozwiązań poprzez przedstawienie odpowiednich dokumentów, w szczególności kart technicznych, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań Zamawiającego. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne oraz warunki realizacji określono w SWZ i dokumentacji załączonej do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 32323500 Video-Überwachungssystem, 51314000 Installation von Videogeräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojemników na odpady, dostawa i montaż osłon/altan oraz stacji/segmentów do segregacji odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników na odpady, dostawa i montaż osłon/altan dla pojemników na selektywną zbiórkę odpadów oraz dostawa i montaż stacji/segmentów do segregacji odpadów wraz z wykonaniem niezbędnego utwardzenia terenu, w ramach zadania polegającego na poprawie systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowa Sarzyna. Zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów o pojemności 1100 l w łącznej liczbie 112 szt., w tym: - 47 szt. na odpady zmieszane, - 19 szt. na metale i tworzywa sztuczne, - 18 szt. na papier, - 14 szt. na szkło, - 14 szt. na bioodpady. 2) dostawę i montaż 95 osłon/altan dla pojemników na odpady, obejmujących moduły podwójne, potrójne i poczwórne, zlokalizowanych przy budynkach wielorodzinnych na terenie miasta Nowa Sarzyna oraz przy obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna. Zakres obejmuje również wykonanie utwardzenia terenu w lokalizacjach wskazanych w dokumentacji zamówienia. 3) dostawę i montaż 82 stacji/segmentów do segregacji odpadów (modele 1, 2 i 3) w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Nowa Sarzyna wraz z wykonaniem miejscowego utwardzenia terenu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, transport, rozładunek, wniesienie, montaż, posadowienie, wykonanie robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia, uporządkowanie terenu po zakończeniu prac oraz przekazanie przedmiotu zamówienia do użytkowania. Wszystkie dostarczane elementy muszą być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, nieużywane, wykonane z materiałów zapewniających trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz intensywną eksploatację. Oferowane wyroby muszą spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, Polskich Normach przenoszących normy europejskie, posiadać deklaracje zgodności CE, jeżeli są wymagane, oraz odpowiadać wymaganiom określonym w dokumentacji zamówienia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych w przypadkach wskazanych w dokumentacji zamówienia. Oferowane rozwiązania równoważne muszą zapewniać parametry techniczne, użytkowe i eksploatacyjne nie gorsze niż wymagane przez Zamawiającego, być kompatybilne z istniejącą infrastrukturą, spełniać obowiązujące normy i przepisy oraz nie powodować zwiększenia kosztów eksploatacji. Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność oferowanych rozwiązań poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne dotyczące pojemników, osłon/altan, stacji do segregacji odpadów, zakres robót związanych z wykonaniem utwardzeń oraz lokalizacje realizacji zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączonej do SWZ dokumentacji. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 36 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa systemu monitoringu miejsc selektywnego zbierania odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz objęcie wsparciem technicznym systemu monitoringu miejsc selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowa Sarzyna, realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie kompletnego systemu monitoringu dla 10 lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego na terenie miasta Nowa Sarzyna. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, obejmującej wykonanie koncepcji rozmieszczenia urządzeń, uzgodnienie jej z Zamawiającym, opracowanie projektów technicznych lub – w przypadku konieczności posadowienia nowych konstrukcji wsporczych – projektów budowlanych wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, opinii, zgód właścicieli lub zarządców nieruchomości oraz decyzji lub zgłoszeń wymaganych przepisami prawa; 2) dostawę wszystkich urządzeń, materiałów i elementów niezbędnych do wykonania kompletnego systemu monitoringu, w tym konstrukcji wsporczych, okablowania, urządzeń transmisyjnych, zasilających oraz pozostałego wyposażenia wymaganego do prawidłowego funkcjonowania systemu; 3) montaż i posadowienie urządzeń monitoringu we wskazanych lokalizacjach, wykonanie wszystkich robót instalacyjnych, elektrycznych oraz towarzyszących niezbędnych do uruchomienia systemu zgodnie z dokumentacją projektową i obowiązującymi przepisami; 4) uruchomienie, konfigurację, wykonanie testów funkcjonalnych, przekazanie systemu do eksploatacji oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i administrowania systemem; 5) świadczenie wsparcia technicznego przez okres 60 miesięcy od dnia odbioru końcowego. System monitoringu musi stanowić kompletne, zintegrowane rozwiązanie umożliwiające nadzór nad miejscami selektywnego zbierania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji zamówienia. Wszystkie dostarczane urządzenia i elementy systemu muszą być fabrycznie nowe, kompletne, nieużywane, wolne od wad oraz spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawa, Polskich Norm przenoszących normy europejskie oraz posiadać deklaracje zgodności CE, jeżeli są wymagane. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych w przypadkach wskazanych w dokumentacji zamówienia. Oferowane rozwiązania równoważne muszą zapewniać parametry techniczne, funkcjonalne, użytkowe i eksploatacyjne nie gorsze od wymaganych przez Zamawiającego, być kompatybilne z istniejącą infrastrukturą oraz nie powodować zwiększenia kosztów eksploatacji. Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność oferowanych rozwiązań poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania funkcjonalne i techniczne systemu monitoringu, wykaz lokalizacji oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Wsparcie techniczne świadczone będzie przez okres 60 miesięcy od dnia odbioru końcowego.
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51314000 Installation von Videogeräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
Additional classification (cpv): 45233250 Surfacing work except for roads, 45223100 Assembly of metal structures, 32323500 Video-surveillance system, 51314000 Installation services of video equipment, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45233250 Surfacing work except for roads, 45223100 Assembly of metal structures
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Additional classification (cpv): 51314000 Installation services of video equipment, 71320000 Engineering design services