See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa, wdrożenie i utrzymanie nowych funkcjonalności do aktualnego systemu HIS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji, wdrożenie, konfiguracja, integracja oraz zapewnienie nadzoru autorskiego i wsparcia producenta przez okres 36 miesięcy dla dodatkowych modułów funkcjonalnych systemu szpitalnego klasy HIS AMMS. Celem zamówienia jest: 1) zwiększenie zakresu dokumentacji medycznej udostępnianej poprzez P1, 2) rozszerzenie interoperacyjności z systemami centralnymi (CeZ, NFZ, P1), 3) zapewnienie spójności danych rejestrowych i lokalnych, 4) automatyzacja wymiany danych medycznych i administracyjnych, 5) skrócenie czasu obsługi dokumentacji przez personel. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ, w szczególności załącznik nr 1.1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy zamieszczone w wersji elektronicznej na stronie internetowej Zamawiającego: https://e-propublico.pl/ stanowiące integralną część SWZ. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących następujące czynności związane z realizacją zamówienia: prace serwisowe, prace aktualizacyjne, czynności konserwacyjne, optymalizacyjne oraz aktualizacyjne oprogramowania. Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Termin wykonania zamówienia: 1) Zamówienie wymaga realizacji zamówienia w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 2) Wykonawca zapewni nadzór autorski i wsparcie producenta przez okres 36 miesięcy dla dodatkowych modułów funkcjonalnych systemu szpitalnego klasy HIS AMMS.
Vorherige Bekanntmachung: 260545-2026
Interne Kennung: PN/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001