480209-2026 - Wettbewerb
Polen – Dialyselösungen – LA.261.18.2026 Sukcesywne dostawy zestawów do automatycznej dializy otrzewnowej typu ADO oraz zestawów do ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej typu CADO pod wskazany adres domowy chorego lub do Magazynu Apteki Szpitalnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLA.261.18.2026 Sukcesywne dostawy zestawów do automatycznej dializy otrzewnowej typu ADO oraz zestawów do ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej typu CADO pod wskazany adres domowy chorego lub do Magazynu Apteki Szpitalnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do automatycznej dializy otrzewnowej typu ADO oraz zestawów do ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej typu CADO pod wskazany adres domowy chorego lub do Magazynu Apteki Szpitalnej. Zamówienie obejmuje 4 części (zadania). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego wielkość, zakres oraz sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej SWZ) oraz jej załącznikach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy zestawów do automatycznej dializy otrzewnowej typu ADO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do automatycznej dializy otrzewnowej typu ADO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelSukcesywne dostawy zestawów do ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej typu CADO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej typu CADO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach.
LosLOT-0003
LosLOT-0004