480217-2026 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 8.601.622,84 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy w kwocie 8.601.622,84 zł
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 8.601.622,84 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy w kwocie 8.601.622,84 zł
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi usługa polegająca na udzieleniu kredytu długoterminowego w kwocie 8.601.622,84 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy w kwocie 8.601.622,84 zł. 2) Wspólny Słownik Zamówień: 66113000-5 – Usługi udzielania kredytu 3) Charakterystyka kredytu: a) Kwota kredytu: do 8.601.622,82 zł (słownie: osiem milionów sześćset jeden tysięcy sześćset dwadzieścia dwa zł 82/100) b) Okres kredytowania: od daty podpisania umowy kredytowej do dnia 31 grudnia 2044 roku. c) Wykonawca postawi środki kredytu do dyspozycji Zamawiającego:  w okresie: najwcześniej od dnia podpisania umowy a najpóźniej do 31 grudnia 2026 roku,  w transzach, zależnie od potrzeb kredytobiorcy na podstawie składanych przez Zamawiającego pisemnego zapotrzebowania na kolejną transzę, w terminie 3 dni przed uruchomieniem, bez składania odrębnych wniosków kredytowych,  uruchomienie kredytu nastąpi bezgotówkowo przelewem na dobro rachunku bankowego Zamawiającego, tj. Gminy Ustrzyki Dolne o numerze: 50 8621 0007 2001 0012 3347 0001 w Banku Spółdzielczym w Ustrzykach Dolnych. 4) Zabezpieczenie kredytu: a) nie jest wymagane, b) jeżeli takowe zostanie ustanowione dopuszcza się tylko weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową, przy czym kontrasygnata Skarbnika zostanie złożona tylko na deklaracji wekslowej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy