See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowę modelu hydrodynamicznego systemu kanalizacji deszczowej oraz cieku wraz z wielowariantową koncepcją zagospodarowania wód opadowych i roztopowych w zlewni rzeki Brochówka we Wrocławiu.
Beschreibung: Budowę modelu hydrodynamicznego systemu kanalizacji deszczowej oraz cieku wraz z wielowariantową koncepcją zagospodarowania wód opadowych i roztopowych w zlewni rzeki Brochówka we Wrocławiu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na podstawie Art. 260 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), w imieniu Zamawiającego informuję, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie Art. 255 pkt 3) Ustawy - cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty: Cena oferty najkorzystniejszej: 2 062 710,00 zł Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 1 458 110,88 zł
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa modelu hydrodynamicznego systemu kanalizacji deszczowej oraz cieku wraz z wielowariantową koncepcją zagospodarowania wód opadowych i roztopowych w zlewni rzeki Brochówka we Wrocławiu
Beschreibung: Budowa modelu hydrodynamicznego systemu kanalizacji deszczowej oraz cieku wraz z wielowariantową koncepcją zagospodarowania wód opadowych i roztopowych w zlewni rzeki Brochówka we Wrocławiu.
Interne Kennung: PN/2949/B/2024