480222-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – SAS - procedure Wonen ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSAS - procedure Wonen ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
BeschreibungDeze aanbesteding betreft het aanbesteden van de segmenten de onder die segmenten vallende producten: Beschermd wonen en Beschut wonen. 91600000
Interne KennungSDANOV20241
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van een SAS-procedure. Het contracteren van de Opdracht valt onder ‘sociale en andere specifieke diensten’, om die reden zijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3. van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt, zij het dat er binnen deze procedure wel sprake is van verschillende verrichtingen (toetsen op het niet van toepassing zijn van Uitsluitingsgronden, het voldoen aan de minimum Geschiktheidseisen en het beoordelen van de Inschrijvingen), daarbij rekening houdend met de afwijkende vereisten aan sociale en andere specifieke diensten ten opzichte van een niet onder dat regime vallende aanbesteding.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 Beschermd wonen SDA regionaal
BeschreibungDeze opdracht betreft het aanbesteden van de segmenten en de onder die segmenten vallende producten: Beschermd wonen o Beschermd wonen basis o Beschermd wonen plus Het aantal te contracteren Opdrachtnemers is afhankelijk van de door de verschillende Inschrijvers aangeboden capaciteit. 147 cliënten
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85311100 Altenfürsorgeleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 Beschut wonen SDA regionaal
BeschreibungDeze opdracht betreft het aanbesteden van de segmenten en de onder die segmenten vallende producten: Beschut wonen o Beschut wonen inclusief basis o Beschut wonen inclusief plus o Beschut wonen exclusief basis o Beschut wonen exclusief plus Het aantal te contracteren Opdrachtnemers is afhankelijk van de door de verschillende Inschrijvers aangeboden capaciteit. 137 cliënten
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
480222-2025 - Result
Netherlands – Health and social work services – SAS - procedure Wonen ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SDANOV20241
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85100000 Health services, 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 85100000 Health services, 85311100 Welfare services for the elderly
Options:
Description of the options: Verlenging
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 85100000 Health services