480269-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – „Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb WS – SP ZOZ w Zgorzelcu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb WS – SP ZOZ w Zgorzelcu”
Beschreibungnr zgodna z SWZ: 3.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb WS – SP ZOZ w Zgorzelcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr: 2 tj. formularz cenowy, 3 do SWZ – tj. Opisy przedmiotów zamówienia oraz załączniki nr 7 do SWZ – Projekty umów. 2.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba pakietów – 10. Liczba części na które, można złożyć ofertę – 10. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym Pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części. 2.2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 2.3. Każdy z Wykonawców może złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie większej liczby ofert lub oferty zawierającej propozycje wariantowe podlegać będą odrzuceniu. 2.4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych (art. 92 ustawy). 2.5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy. 2.7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 2.8. Zamawiający nie przewiduje i nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia przez wykonawcę, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy PZP. 2.9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości rozliczania się w walutach obcych. 2.10. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 2.11.Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia, Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w realizację zamówienia. Wykonawca zawiadamia Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa powyżej, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację dostaw/W ZAKRESIE CZYNNOŚCI NIEPODLEGAJĄCYCH KONCESJONOWANIU. 2.12.Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 2.13.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 2.14.Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w art. 261 Ustawy. 2.15.Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy PZP. 2.16.Zamawiający zastrzega zgodnie z art. 139 Ustawy, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2.17.Zamawiający w części IV Standardowego Formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia wymaga wypełnienia części . 4. Termin i sposób wykonania zamówienia: 4.1. Okres trwania umowy: Umowa zostanie zawarta na czas określony 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4.2. Termin płatności: 60 dni licząc od daty prawidłowo wystawionej ustrukturyzowanej faktury VAT na rachunek bankowy Wykonawcy figurujący na wystawionej fakturze ustrukturyzowanej. 5.Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych 5.1. W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Wykonawcy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów (dokumenty należy złożyć wraz z ofertą): 5.1.1.Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 6. Warunki udziału w postępowaniu. Podstawy wykluczenia obligatoryjne. 6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 6.1.1. nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie  art. 108 ust. 1 ustawy PZP  art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 23 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 8 kwietnia 2022 nr 2022/576 w sprawie dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 16 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 23 października 2025 nr 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 2025.2033) i art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U z 2025r. poz. 514 t.j.). 6.1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu: 6.1.2.1 dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:  Zamawiający nie określa warunku dotyczącego zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. 6.1.2.2 dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:  Zamawiający nie określa warunku dotyczącego uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. 6.1.2.3 dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej  Zamawiający nie określa warunku sytuacji ekonomicznej lub finansowej. 6.1.2.4 dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej  Zamawiający nie określa warunku zdolności technicznej lub zawodowej. Oświadczenie o powyższym należy złożyć w formularzu JEDZ (część IV - alfa).
Interne Kennung25/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDokonano skrócenia terminu składania ofert z uwagi na to, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Nieudzielenie niniejszego zamówienia spowodowałoby brak możliwości bieżącego funkcjonowania kuchni oraz zapewnienia żywienia pacjentów.
Zentrale Elemente des Verfahrensnr zgodna z SWZ cd pkt. 8.3..:8.3.1.Dokument o którym mowa w pkt. 8.3. a), powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 8.3.2.Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 8.3 lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której, dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepisy pkt. 8.3.1. stosuje się odpowiednio. 8.3.3.W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez Wykonawcę, Zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiedniego kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu. 8.7.W celu zapewnienia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy przedłożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia w/w dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Zapisy tego punktu stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach. 10.1 Informacje ogólne. 10.1.1Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP, przedmiotowe środki dowodowe, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2025r. poz. 1703 t.j. ze zm.), z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. (formaty danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .xps, .odt, .xls, .xlsx). 10.1.2Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż określone w pkt 10.1.1 SWZ, przekazywane w postępowaniu, sporządza się w postaci elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, o którym mowa poniżej. 13.6.Zawartość oferty. Złożona oferta opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym, musi zawierać: 13.6.1.wypełniony załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty 13.6.2.wypełniony załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy 13.6.3.wypełniony załącznik nr 4 do SWZ - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) 13.6.4.wypełniony załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, 13.6.5.odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Zapisy tego punktu stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach. 13.6.6.pełnomocnictwa – jeżeli niezbędne – vide pkt. 13.4. – 13.5. SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15211100 Frische Fischfilets, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15131130 Würste, 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03221000 Gemüse, 03142500 Eier, 15331130 Bohnen, Erbsen, Paprika, Tomaten/Paradeiser und anderes Gemüse, 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
Titelpakiet nr 1 - pieczywo
Beschreibungpakiet skłąda się z 11 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 1 - częśc nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen
LosLOT-0002
Titelpakiet nr 2 - ryby
Interne Kennungpakiet nr 2 - częśc nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15211100 Frische Fischfilets, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
LosLOT-0003
Titelpakiet nr 3 - warzywa mrożone
Interne Kennungpakiet nr 3 - częśc nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0004
Titelpakiet nr 4 - nabiał
Beschreibungpakiet skłąda się z 41 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 4 - częśc nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0005
Titelpakiet nr 5 - mięso i wędliny
Beschreibungpakiet skłąda się z 51 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 5 - częśc nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131130 Würste
LosLOT-0006
Titelpakiet nr 6 - wędliny bez alergenów
Beschreibungpakiet skłąda się z 3 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 6 - częśc nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
LosLOT-0007
Titelpakiet nr 7 - warzywa, owoce i jajka
Beschreibungpakiet skłąda się z 58 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 7 - częśc nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03221000 Gemüse, 03142500 Eier, 15331130 Bohnen, Erbsen, Paprika, Tomaten/Paradeiser und anderes Gemüse
LosLOT-0008
Titelpakiet nr 8 - warzywa pakowane
Beschreibungpakiet skłąda się z 5 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 8 - częśc nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse
LosLOT-0009
Titelpakiet nr 9 - artykuły spożywcze I
Beschreibungpakiet skłąda się z 132 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 9 - częśc nr 9
LosLOT-0010
Titelpakiet nr 10 - artykuły spożywcze II
Beschreibungpakiet skłąda się z 37 pozycji
Interne Kennungpakiet nr 10 - częśc nr 10
2. Procedure
Procedure
Description: nr zgodna z SWZ: 3.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb WS – SP ZOZ w Zgorzelcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr: 2 tj. formularz cenowy, 3 do SWZ – tj. Opisy przedmiotów zamówienia oraz załączniki nr 7 do SWZ – Projekty umów. 2.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba pakietów – 10. Liczba części na które, można złożyć ofertę – 10. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym Pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części. 2.2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 2.3. Każdy z Wykonawców może złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie większej liczby ofert lub oferty zawierającej propozycje wariantowe podlegać będą odrzuceniu. 2.4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych (art. 92 ustawy). 2.5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy. 2.7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 2.8. Zamawiający nie przewiduje i nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia przez wykonawcę, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy PZP. 2.9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości rozliczania się w walutach obcych. 2.10. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 2.11.Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia, Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w realizację zamówienia. Wykonawca zawiadamia Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa powyżej, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację dostaw/W ZAKRESIE CZYNNOŚCI NIEPODLEGAJĄCYCH KONCESJONOWANIU. 2.12.Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 2.13.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 2.14.Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w art. 261 Ustawy. 2.15.Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy PZP. 2.16.Zamawiający zastrzega zgodnie z art. 139 Ustawy, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2.17.Zamawiający w części IV Standardowego Formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia wymaga wypełnienia części . 4. Termin i sposób wykonania zamówienia: 4.1. Okres trwania umowy: Umowa zostanie zawarta na czas określony 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4.2. Termin płatności: 60 dni licząc od daty prawidłowo wystawionej ustrukturyzowanej faktury VAT na rachunek bankowy Wykonawcy figurujący na wystawionej fakturze ustrukturyzowanej. 5.Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych 5.1. W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Wykonawcy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów (dokumenty należy złożyć wraz z ofertą): 5.1.1.Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 6. Warunki udziału w postępowaniu. Podstawy wykluczenia obligatoryjne. 6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 6.1.1. nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy PZP art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 23 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 8 kwietnia 2022 nr 2022/576 w sprawie dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) zmienionego art. 1 pkt 16 Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 23 października 2025 nr 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 2025.2033) i art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U z 2025r. poz. 514 t.j.). 6.1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu: 6.1.2.1 dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku dotyczącego zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. 6.1.2.2 dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej: Zamawiający nie określa warunku dotyczącego uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. 6.1.2.3 dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie określa warunku sytuacji ekonomicznej lub finansowej. 6.1.2.4 dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie określa warunku zdolności technicznej lub zawodowej. Oświadczenie o powyższym należy złożyć w formularzu JEDZ (część IV - alfa).
Internal identifier: 25/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15811000 Bread products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15812000 Pastry goods and cakes, 15100000 Animal products, meat and meat products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15211100 Fresh fish fillets, 15240000 Canned or tinned fish and other prepared or preserved fish, 15500000 Dairy products, 15110000 Meat, 15131130 Sausages, 03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products, 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts, 03221000 Vegetables, 03142500 Eggs, 15331130 Beans, peas, peppers, tomatoes and other vegetables, 15331100 Fresh or frozen vegetables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: pakiet nr 1 - pieczywo
Internal identifier: pakiet nr 1 - częśc nr 1
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15811000 Bread products, 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0002
Title: pakiet nr 2 - ryby
Internal identifier: pakiet nr 2 - częśc nr 2
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15211100 Fresh fish fillets, 15240000 Canned or tinned fish and other prepared or preserved fish
Lot: LOT-0003
Title: pakiet nr 3 - warzywa mrożone
Internal identifier: pakiet nr 3 - częśc nr 3
Additional classification (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Lot: LOT-0004
Title: pakiet nr 4 - nabiał
Internal identifier: pakiet nr 4 - częśc nr 4
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0005
Title: pakiet nr 5 - mięso i wędliny
Internal identifier: pakiet nr 5 - częśc nr 5
Additional classification (cpv): 15110000 Meat, 15131130 Sausages
Lot: LOT-0006
Internal identifier: pakiet nr 6 - częśc nr 6
Additional classification (cpv): 15131130 Sausages
Lot: LOT-0007
Internal identifier: pakiet nr 7 - częśc nr 7
Additional classification (cpv): 03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products, 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts, 03221000 Vegetables, 03142500 Eggs, 15331130 Beans, peas, peppers, tomatoes and other vegetables
Lot: LOT-0008
Title: pakiet nr 8 - warzywa pakowane
Internal identifier: pakiet nr 8 - częśc nr 8
Additional classification (cpv): 03221000 Vegetables
Lot: LOT-0009
Title: pakiet nr 9 - artykuły spożywcze I
Internal identifier: pakiet nr 9 - częśc nr 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: pakiet nr 10 - częśc nr 10