2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Ivanovice na Hané – Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky a zajištění konektivity - dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku - dodávka a instalace nových a nepoužitých výukových pomůcek Podrobnosti viz zadávací dokumentace
Interne Kennung: ZŠ Ivanovice na Hané - Zlepšení dostupnosti a vzdělávání II - nadlimitní dodávky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – AV technika a konektivita
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky a zajištění konektivity.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Výukové pomůcky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých výukových pomůcek
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke