2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Schoonmaakdienstverlening Lelystad Airport
Beschreibung: Voor u ligt het Marktconsultatiedocument van Schiphol Nederland B.V. (SNBV) met betrekking tot de voorgenomen Europese aanbesteding van de dienstverlening Schoonmaak op luchthaven Lelystad Airport. SNBV voert als moederorganisatie deze Marktconsultatie uit. SNBV nodigt u van harte uit om deel te nemen aan deze Marktconsultatie. SNBV hecht veel waarde aan uw expertise en uw input helpt ons om beter te begrijpen wat haalbaar en wenselijk is vanuit de markt. De Marktconsultatie is bovendien bedoeld om (via een vragenlijst) inzicht te krijgen in de mate waarin uw organisatie in staat is de hieronder beschreven schoonmaakdienstverlening te leveren en of u hierin interesse heeft. Schoonmaakdienstverlening Lelystad Airport is voornemens om in oktober 2027 operationeel te worden, waarna de uitvoering van de schoonmaakdienstverlening dient aan te vangen. De dienstverlening bestaat uit de schoonmaak van de terminal, dedoorlaatpost en vliegtuigschoonmaak. Opdrachtgever merkt hierbij op dat de daadwerkelijke openstelling van de luchthaven afhankelijk is van diverse externe factoren en besluitvorming. Desondanks acht opdrachtgever het noodzakelijk om tijdig te voorzien in passende contractering, zodat bij openstelling van de luchthaven de continuïteit en kwaliteit van de schoonmaakdienstverlening geborgd is. De voorgenomen aanbesteding wordt derhalve voorbereid parallel aan de verdere ontwikkeling van Lelystad Airport, waarbij deze marktconsultatie dient als belangrijke stap om te toetsen in hoeverre de beoogde integrale scope aansluit op de mogelijkheden en structuren binnen de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier, 39830000 Reinigungsmittel, 42968200 Spender im Sanitärbereich, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 90910000 Reinigungsdienste, 90911300 Fensterreinigung
2. Procedure
Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 33770000 Paper sanitary, 39830000 Cleaning products, 42968200 Sanitary dispensing machines, 44411000 Sanitary ware, 90910000 Cleaning services, 90911300 Window-cleaning services