480332-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 1 - 4 jest finansowany w ramach dotacji ze środków Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Polepszenie warunków leczenia i pobytu pacjenta poprzez doposażenie oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie w urządzenia i sprzęt medyczny”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 5 - 11 jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, projekt pn.: „Wczesne wykrywanie cukrzycy wśród mieszkańców województwa zachodniopomorskiego”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 12 części zwane pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Interne Kennung22/SM/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
BeschreibungPakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
Interne KennungPakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
BeschreibungPakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
Interne KennungPakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
BeschreibungPakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
Interne KennungPakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
BeschreibungPakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Interne KennungPakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 Aparat USG
BeschreibungPakiet nr 5 Aparat USG
Interne KennungPakiet nr 5 Aparat USG
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
BeschreibungPakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
Interne KennungPakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 Taśma antropometryczna
BeschreibungPakiet nr 7 Taśma antropometryczna
Interne KennungPakiet nr 7 Taśma antropometryczna
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
BeschreibungPakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
Interne KennungPakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
BeschreibungPakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
Interne KennungPakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
BeschreibungPakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
Interne KennungPakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
BeschreibungPakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
Interne KennungPakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych
BeschreibungPakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych
Interne KennungPakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 22/SM/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 Aparat USG
Description: Pakiet nr 5 Aparat USG
Internal identifier: Pakiet nr 5 Aparat USG
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012