2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur couverteermachines inclusief software en onderhoud ten behoeve van het Openbaar Ministerie
Beschreibung: Het doel is het sluiten van een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor de lease (levering, installatie, bedrijfsklaar instellen en preventief, correctief en adaptief onderhoud) van twee couverteermachines met enveloppenprinters inclusief bijbehorende software en licenties ten behoeve van het Centraal Verzendhuis OM te Utrecht. Verwerking van 5 miljoen document bestaande uit ongeveer 15 miljoen clicks gedurende de overeenkomst. Optioneel uitgebreid met 1.5 miljoen documenten op jaarbasis bestaande uit ongeveer 6 miljoen clicks.
Interne Kennung: 7198523
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30131100 Papier- oder Umschlagfaltmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30131200 Kuvertierungsmaschinen, 30131300 Adressiermaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever neemt in de Overeenkomst een optie op om, gedurende de looptijd van de Overeenkomst het totale volume uit te kunnen breiden door het toevoegen van een zaakstroom. Op jaarbasis betreft dit ongeveer 1.5 miljoen documenten met gemiddeld 4 clicks per document. Het totaal aantal clicks bedraagt op jaarbasis ongeveer 6 miljoen.