2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 20 sztuk poziomierzy wraz z montażem i utrzymaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie oraz obsługa 20 układów pomiarowych do pomiaru poziomu wód opadowych w kanałach zamkniętych wraz z transmisją danych, wizualizacją oraz utrzymaniem systemu: Etap 1: zakup 20 sztuk urządzeń pomiarowych- rejestratorów z sondą radarową cyfrową bezkontaktową z cieczą oraz wymiennym zasilaniem bateryjnym, dodatkowym zestawem zasilającym, anteną wzmacniającą zasięg, kartą SIM służących pomiarowi poziomu wody w kanale zamkniętym, Etap 2: Utrzymanie systemu w ramach gwarancji Szczegółowe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia, o którym mowa w art. 95 ust. 1-2 ustawy Pzp 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie zamierza zwołać zebrania Wykonawców. 7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. 8. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów w postępowaniu. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie wymaga ani nie dopuszcza możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 15. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 16. Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Składanie ofert następuje za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia. 17. Termin związania ofertą do dnia: 21.11.2026 r. 18. Zamawiający będzie wymagał zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5%.
Interne Kennung: OZ.261.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen, 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie oraz obsługa 20 układów pomiarowych do pomiaru poziomu wód opadowych w kanałach zamkniętych wraz z transmisją danych, wizualizacją oraz utrzymaniem systemu: Etap 1: zakup 20 sztuk urządzeń pomiarowych- rejestratorów z sondą radarową cyfrową bezkontaktową z cieczą oraz wymiennym zasilaniem bateryjnym, dodatkowym zestawem zasilającym, anteną wzmacniającą zasięg, kartą SIM służących pomiarowi poziomu wody w kanale zamkniętym, Etap 2: Utrzymanie systemu w ramach gwarancji Szczegółowe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OZ.261.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38422000 Level-measuring equipment
Additional classification (cpv): 32260000 Data-transmission equipment, 50411000 Repair and maintenance services of measuring apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001