2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van Triade. 1. Het voorzien van 9 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van alle bijbehorende verbruiksmaterialen, met uitzondering van afdrukmedia
Interne Kennung: FD/6164GL/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: FD/6164GL/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Machinegerelateerde opties