4804-2026 - Ergebnis
Polen – Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile – DOSTAWA RYB I PRODUKTÓW RYBNYCH Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA RYB I PRODUKTÓW RYBNYCH Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ryb i produktów rybnych w przewidywanych ilościach z podziałem na 3 części (zadania). Zadanie 1 – Dostawa ryb i produktów rybnych - (GZ Siedlce) Zadanie 2 – Dostawa ryb i produktów rybnych - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 3 – Dostawa ryb i produktów rybnych - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów 1. Wymogi ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Vorherige Bekanntmachung643251-2025
Interne KennungD/78/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa ryb i produktów rybnych (GZ Siedlce)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ryb i produktów rybnych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne KennungD/78/2025 - Zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa ryb i produktów rybnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ryb i produktów rybnych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Interne KennungD/78/2025 Zadanie nr 2
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 3 - Dostawa ryb i produktów rybnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ryb i produktów rybnych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Interne KennungD/78/2025 Zadanie nr 3
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.