48041-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – WYKONANIE USŁUG Z ZAKRESU GOSPODARKI LEŚNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ŁUKÓW W ROKU 2025.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE USŁUG Z ZAKRESU GOSPODARKI LEŚNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ŁUKÓW W ROKU 2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych, nasiennictwa i selekcji oraz ubocznego użytkowania lasu oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łuków w roku 2025. Przedmiot zamówienia został podzielony na części ("Pakiet") 1. Pakiet I leśnictwa: Sarnów, Kujawy, Wojcieszków, Gułów, Korwin, Stoczek; 1. Pakiet II leśnictwa: Kryńszczak, Dąbrówka, Nowinki, Jagodne, Jata, Róża, Ławki; 1. Pakiet III leśnictwo: Ławki.
Interne Kennung: Z.270.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I leśnictwa: Sarnów, Kujawy, Wojcieszków, Gułów, Korwin, Stoczek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych, nasiennictwa i selekcji oraz ubocznego użytkowania lasu oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łuków w roku 2025.
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II leśnictwa: Kryńszczak, Dąbrówka, Nowinki, Jagodne, Jata, Róża, Ławki.
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III leśnictwo: Ławki, szkółka leśna.
Interne Kennung: PAKIET III