480421-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Přístavba Střední školy elektrotechnické a energetické v Sokolnicích - projektová dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístavba Střední školy elektrotechnické a energetické v Sokolnicích - projektová dokumentace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zejména projekční návrh přístavby školní budovy v areálu sídla zadavatele. Stavba bude nepodsklepená, s dvěma nadzemními podlažími a funkčně využitým podkrovím. Situována bude v prostoru stávajícího jednopodlažního provozně technického objektu, který je určen k demolici. Vnitřní dispozice přístavby bude vycházet z architektonické studie, která je součástí zadávací dokumentace. Základní kapacitní údaje: - Půdorysné rozměry přístavby: 53,30m x 16,60m - Zastavěná plocha přístavby: 885,00 m2 - Užitná plocha přístavby: 2238,00 m2 z toho: 1NP 712,00 m2 2NP 766,00 m2 Podkroví 760,00 m2 - Výška stavby (hřeben): 13,30 m - Obestavěný prostor: 11600,00 m3 - fotovoltaická elektrárna na střeše objektu. Projektová dokumentace bude zpracována ve stupních pro povolení stavby a pro provádění stavby. Součástí smluvního ujednání bude i inženýrská činnost při zajištění povolení stavby, spolupráce s objednatelem při výběru dodavatele stavby a výkon dozoru projektanta v průběhu realizace díla.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací postup je podrobně popsán v zadávací dokumentaci předmětné veřejné zakázky
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung001