See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czyszczących oraz przyborów do utrzymania czystości dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czyszczących oraz przyborów do utrzymania czystości dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Vorherige Bekanntmachung: 294122-2026
Interne Kennung: MELBDZ.261.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: melbdz.261.17.2026