2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów do zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę implantów do zabiegów endoprotezoplastyki stawu biodrowego oraz kolanowego na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, przy ul. Boh. Warszawy 67, 28-100 Busko-Zdrój wraz z utworzeniem banku implantów. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, jego opis i ilości określają Załączniki od nr 1 do nr 5 oraz umowa stanowiąca Załącznik nr 11 do SIWZ.
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/46/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Załącznik nr 1
Beschreibung: Endoproteza stawu biodrowego i kolanowego hipoalergiczna
Los: LOT-0002
Titel: Załącznik nr 2
Beschreibung: Endoproteza cementowa stawu kolanowego
Los: LOT-0003
Titel: Załącznik nr 3
Beschreibung: Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego
Los: LOT-0004
Titel: Załącznik nr 4
Beschreibung: Endoproteza biodra cementowana z głową bipolarną
Los: LOT-0005
Titel: Załącznik nr 5
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZOZ/DO/OM/ZP/46/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Załącznik nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Załącznik nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Załącznik nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Załącznik nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Załącznik nr 5