See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych różnych dla 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych różnych do magazynu na terenie siedziby Zamawiającego przy ul. Rzewuskiego 8 28-100 Busko-Zdrój. 2. Przedmiot zamówienia w ramach tego postępowania został podzielony na 12 części. 3. Szczegóły treści opisu przedmiotu udzielanego zamówienia zostały zawarte w rozdz. II.1 treści SWZ oraz w każdej z CZĘŚCI w liście pozycji cenowych w systemowym formularzu ofertowym na Platformie eZam.
Interne Kennung: 4.PSU.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793) – dalej ustawa Pzp wyznacza termin krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SUCHARY, HERBATNIKI I WYROBY O PRZEDŁUŻONEJ TRWAŁOŚCI
Beschreibung: Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zostały określone w liście pozycji cenowych na Platformie eZam.
Interne Kennung: CZEŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji – art. 441 ust. 1 ustawy Pzp: 1) Zamawiający zgodnie z zapisem art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, określił maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia będącego składową zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz zamówienia z prawem opcji, 2) wartość przedmiotu zamówienia: a) podstawowego (gwarantowanego) wynosi 50%, b) z prawem opcji wynosi do 50% - maksymalnej wartości przedmiotu zamówienia, 3) ceny jednostkowe w ramach zamówienia z prawem opcji będą tożsame z cenami zamówienia podstawowego (gwarantowanego), 4) warunkiem uruchomiania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie, 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego, 6) niewykonanie przez Zamawiającego przedmiotu Umowy: a) w zakresie maksymalnej wartości przedmiotu zamówienia – nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, zgodnie z prawem opcji określonym w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, b) w zakresie wartości określonej zamówieniem podstawowym (gwarantowanym) w przypadku znacznego ograniczenia prowadzenia działalności leczniczej przez Zamawiającego lub jej czasowego zakazu spowodowanego wprowadzeniem aktu prawnego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej – nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: CUKIER I PRODUKTY POKREWNE
Interne Kennung: CZEŚĆ 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: PRODUKTY Z CIASTA MAKARONOWEGO
Interne Kennung: CZEŚĆ 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0004
Titel: KAWY, HERBATY I PODOBNE PRODUKTY
Interne Kennung: CZEŚĆ 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0005
Titel: ZIOŁA, PRZYPRAWY I PRZYPRAWY KORZENNE
Interne Kennung: CZEŚĆ 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0006
Titel: WARZYWA I OWOCE PRZETWORZONE
Interne Kennung: CZEŚĆ 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: PRODUKTY PRZEMIAŁU ZBÓŻ I SKROBI
Interne Kennung: CZEŚĆ 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: TŁUSZCZE JADALNE I RYBY PRZETWORZONE
Interne Kennung: CZEŚĆ 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15411200 Kochfett
Los: LOT-0009
Titel: JAJA ŚWIEŻE
Interne Kennung: CZEŚĆ 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0010
Titel: WODY MINERALNE
Interne Kennung: CZEŚĆ 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0011
Titel: MIODY
Interne Kennung: CZEŚĆ 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142100 Naturhonig
Los: LOT-0012
Titel: PACZKI DLA DZIECI
Interne Kennung: CZEŚĆ 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren