See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno wypoczynkowe na terenie gm. Stawiguda
Beschreibung: Zmiana wartości umów oraz wydłużenie terminu realizacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – z obszaru A
Beschreibung: Zmiana wartości umowy oraz wydłużenie terminu realizacji
Interne Kennung: CZĘŚĆ I – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru A
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – z obszaru B
Interne Kennung: CZĘŚĆ II – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru B