480575-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fällen von Bäumen – Uzavření rámcové dohody na těžbu dřeva motorovou pilou s následným přiblížením lanem navijáku UKT na území KNRAP a jeho OP pro rok 2025-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na těžbu dřeva motorovou pilou s následným přiblížením lanem navijáku UKT na území KNRAP a jeho OP pro rok 2025-2027
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je těžba dříví motorovou pilou s následným přiblížením lanem navijáku UKT vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Práce budou prováděny na celém území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma, tedy na územních pracovištích - ÚP31 Harrachov, ÚP32 Rezek, ÚP33 Špindlerův Mlýn, ÚP34 Černý Důl, ÚP35 Pec pod Sněžkou, ÚP36 Horní Maršov. Veřejná zakázka není rozdělena na části, bude uzavřena jedna rámcová dohoda s více účastníky pro celé území Krkonošského národního parku a jeho OP.
Interne Kennung06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
LosLOT-0001