See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Meubilair t.b.v. Radboudumc
Beschreibung: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van het Radboudumc. De aanbesteding betreft de volledige meubel dienstverlening. Dit betreft zowel standaard als speciaal meubilair voor werken, overleggen en opbergen binnen kantoor-, onderwijs- en zorgomgevingen. Doel van de opdracht Radboudumc wenst hiertoe een Raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier voor de duur van drie (3) jaar, en een verlengingsoptie van driemaal één (1) jaar met één leverancier welke de beste prijs/kwaliteit verhouding vertegenwoordigt. Omvang van de Opdracht De dienstverlening omvat het onderhouden, repareren en refurbishen van het bestaande meubilair van het Radboudumc, met als doel de waarde en functionaliteit van zowel het meubel als de afzonderlijke onderdelen zo goed mogelijk te behouden. Daarnaast omvat de opdracht de levering, montage en het gebruiksklaar opleveren van nieuw of refurbished meubilair. Dit meubilair is bij voorkeur geschikt voor toekomstig hergebruik en sluit aan bij circulaire principes, waarbij zo veel mogelijk gebruik wordt gemaakt van bestaande producten, onderdelen en materialen, zowel binnen als buiten de organisatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: EA Meubilair t.b.v. Radboudumc
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000