2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31218247 Leveren van brandstof aan schepen van de Rijksrederij
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het door middel van raamovereenkomsten Dienstverleners te contracteren die kunnen voorzien in de bunkerbehoefte van scheepsbrandstoffen aan de schepen van de Rijksrederij, teneinde de vaartuigen operationeel inzetbaar te houden. De facturatie van de Opdrachtnemer dient afgestemd te zijn op het financieel systeem en de wensen van Aanbesteder. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 31218247
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schepen RR standaard brandstoffen
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het door middel van raamovereenkomsten Dienstverleners te contracteren die kunnen voorzien in de bunkerbehoefte van scheepsbrandstoffen aan de schepen van de Rijksrederij, teneinde de vaartuigen operationeel inzetbaar te houden. De facturatie van de Opdrachtnemer dient afgestemd te zijn op het financieel systeem en de wensen van Aanbesteder. Zie aanbestedingsleidraad, de verwachte omvang van de brandstofleveringen voor dit perceel 1 is circa 7.0 mln. Liter.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Schepen RR HVO mengsels
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het door middel van raamovereenkomsten Dienstverleners te contracteren die kunnen voorzien in de bunkerbehoefte van scheepsbrandstoffen aan de schepen van de Rijksrederij, teneinde de vaartuigen operationeel inzetbaar te houden. De facturatie van de Opdrachtnemer dient afgestemd te zijn op het financieel systeem en de wensen van Aanbesteder. Zie aanbestedingsleidraad, de verwachte omvang van de brandstofleveringen voor dit perceel 2 is circa 4.0 mln. liter.
Interne Kennung: 2