2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Gniewino.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Gniewinie. Pojazd musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r. zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 271.22.2026.RGIS
Menge: 1 Stück