2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky autonomního elektrotechnického hasicího systému
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky autonomního elektrotechnického hasicího systému (AEHS). AEHS umožňuje autonomní odpojení přívodu a vývodu od elektrické energie (napájení) a uhašení vnitřního prostoru skříně. AEHS bude Zadavatelem naistalován do skříní nn. AEHS musí být plně integrovatelný do pojistkových spodků nn (požadována kompatibilita s pojistkovým spodkem), přičemž musí v případě poruchy proudových spojů galvanicky odpojit předmětné zařízení od elektrického energie (napájení) a v případě dosažení specifikovaných parametrů prostředí aktivovat hasicí systém zařízení, a to vše bez předpokladu přenosu informací do dispečerského řídicího systému.
Vorherige Bekanntmachung: 22191-2024
Interne Kennung: AEHS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111300 Feuerlöscher
5. Los
Los: LOT-0001