2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie t.b.v. AI in de meldkamer RAV
Beschreibung: Veiligheidsregio Gelderland Zuid (VRGZ), Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland Midden (VGGM) en RAV Noord- en Oost Gelderland (NOG) schaffen gezamenlijk de Seconds-software van Timelab aan. Deze applicatie ondersteunt centralisten op de meldkamer bij het uitgifte- en positioneringsproces van ambulances. Het systeem adviseert welke ambulance het meest optimaal naar een incident gestuurd kan worden en positioneert ambulances proactief op basis van een voorspellend AI-model. Hierbij worden meerdere databronnen gelijktijdig verwerkt: historische ritdata, actuele verkeersinformatie, weersomstandigheden, voertuigbeschikbaarheid en personeelsplanning. De drie regio's verzorgen samen jaarlijks circa 148.000 ambulance-inzetten. De software vervangt handmatige besluitvorming door datagedreven ondersteuning, wat leidt tot kortere responstijden en minder cognitieve belasting voor centralisten. De initiële overeenkomst heeft een looptijd van één jaar, met drie eenzijdige verlengingsopties van De opdracht betreft een overeenkomst met een initiële looptijd van één jaar, met de mogelijkheid tot driemaal eenzijdige verlenging van elk één jaar, wat resulteert in een maximale looptijd van vier jaar. De geschatte jaarlijkse licentiekosten bedragen 60.500 euro voor VRGZ, 77.000 euro voor VGGM en 106.000 euro voor RAV NOG. Daarnaast wordt eenmalig 30.000 euro geraamd voor de gezamenlijke implementatie van de software in de drie regio's. De geschatte totale contractwaarde over de maximale looptijd bedraagt 1.010.000 euro.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1