480681-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fenster, Türen und zugehörige Artikel – UTB - POSTUP - Dodávka a instalace automatických otvíračů na objektu U7 - II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB - POSTUP - Dodávka a instalace automatických otvíračů na objektu U7 - II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace automatických otvíračů na objektu U7 pořizovaná pro potřeby Kolejí menz Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: „POSTUP: Podpora studentů se specifickými potřebami na UTB ve Zlíně", registrační číslo projektu: CZ.02.02.01/00/23_024/0008844. Místem plnění je objekt U7, Koleje a menza, Štefánikova 150, 760 01 Zlín.
Interne KennungID 2776
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1