480688-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Kronenkorken, Stöpsel, Verschlüsse für Behälter und Deckel – Zavedenie množstvového zberu komunálneho odpadu v meste Bardejov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedenie množstvového zberu komunálneho odpadu v meste Bardejov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zavedenie množstvového zberu komunálneho odpadu v meste Bardejov. Jedná sa o: - Hardvér elektronickej evidencie množstvového zberu ZKO - Softvér elektronickej evidencie množstvového zberu ZKO a - Kryty na nádoby ZKO a čipy na nádoby. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44618300 Kronenkorken, Stöpsel, Verschlüsse für Behälter und Deckel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 30237475 Elektrische Sensoren
5. Los
Los: LOT-0001