2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talihoole tööde tellimine Eesti Vabariigi piirilõikudes 1-10
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Eesti Vabariigi – Vene Föderatsiooni (ajutisel kontrolljoone vahetus läheduses asuval piiriribal (piirilõigud 1-10) ja sellega seotud juurdepääsuteedel talihoole tööde tellimine piirimärkide 1- 501 vahel (Parmu küla, Rõuge vald, Võru maakond kuni Värska alev, Setomaa vald, Võru maakond. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312998-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000