See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 szt. przegubowych ładowarek kołowych z podziałem na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk przegubowych ładowarek kołowych dla potrzeb Zamawiającego z podziałem na 3 części: Część nr 1: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie, Część nr 2: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Zakładu Ciepłowniczego w Radomsku, Część nr 3: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Oczyszczalni Ścieków w Radomsku. Dodatkowy warunek zamówienia dla każdej Części: Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, wobec którego zachodzą okoliczności określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz, UE nr L 2033 z 23.10.2025, str. 1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/1/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger, 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej przegubowej ładowarki kołowej W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: 1) Dostawa sprzętu: a) dostarczenie do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie 1 szt. kompletnej, fabrycznie nowej (tzn. wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 r.) przegubowej ładowarki kołowej wraz z osprzętem (dalej zwanej: „ładowarką”). Ładowarka nie może być prototypem (przez prototyp Zamawiający rozumie: ścisłe odwzorowanie zaprojektowanego wyrobu zgodnie z dokumentacją, służące jako wzorzec doświadczalny, odtwarzający pełny zakres funkcjonalny wyrobu w celu weryfikacji poprawności opracowań teoretycznych dla danej konstrukcji) ani ładowarką testową i musi pochodzić z seryjnej produkcji; b) uruchomienie/próby eksploatacyjne ładowarki 2) Świadczenie usług pozostających w związku z dostawą ładowarki (dalej zwanych: „usługami”), w tym w szczególności: a) przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji ładowarki, b) zapewnienie napraw gwarancyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów w miejscu użytkowania ładowarki (tj. pod adresem dostawy), przy czym koszty obligatoryjnych przeglądów ponosi Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/1/7/2026/CZ1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Zakładu Ciepłowniczego w Radomsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej przegubowej ładowarki kołowej W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: 1) Dostawa sprzętu: a) dostarczenie do Zakładu Ciepłowniczego w Radomsku 1 szt. kompletnej, fabrycznie nowej (tzn. wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 r.) przegubowej ładowarki kołowej wraz z osprzętem (dalej zwanej: „ładowarką”). Ładowarka nie może być prototypem (przez prototyp Zamawiający rozumie: ścisłe odwzorowanie zaprojektowanego wyrobu zgodnie z dokumentacją, służące jako wzorzec doświadczalny, odtwarzający pełny zakres funkcjonalny wyrobu w celu weryfikacji poprawności opracowań teoretycznych dla danej konstrukcji) ani ładowarką testową i musi pochodzić z seryjnej produkcji; b) uruchomienie/próby eksploatacyjne ładowarki 2) Świadczenie usług pozostających w związku z dostawą ładowarki (dalej zwanych: „usługami”), w tym w szczególności: a) przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji ładowarki, b) zapewnienie napraw gwarancyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów w miejscu użytkowania ładowarki (tj. pod adresem dostawy), przy czym koszty obligatoryjnych przeglądów ponosi Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/1/7/2026/CZ2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa przegubowej ładowarki kołowej dla potrzeb Oczyszczalni Ścieków w Radomsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej przegubowej ładowarki kołowej W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: 1) Dostawa sprzętu: a) dostarczenie do Oczyszczali Ścieków w Radomsku 1 szt. kompletnej, fabrycznie nowej (tzn. wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 r.) przegubowej ładowarki kołowej wraz z osprzętem (dalej zwanej: „ładowarką”). Ładowarka nie może być prototypem (przez prototyp Zamawiający rozumie: ścisłe odwzorowanie zaprojektowanego wyrobu zgodnie z dokumentacją, służące jako wzorzec doświadczalny, odtwarzający pełny zakres funkcjonalny wyrobu w celu weryfikacji poprawności opracowań teoretycznych dla danej konstrukcji) ani ładowarką testową i musi pochodzić z seryjnej produkcji; b) uruchomienie/próby eksploatacyjne ładowarki 2) Świadczenie usług pozostających w związku z dostawą ładowarki (dalej zwanych: „usługami”), w tym w szczególności: a) przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji ładowarki, b) zapewnienie napraw gwarancyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów w miejscu użytkowania ładowarki (tj. pod adresem dostawy), przy czym koszty obligatoryjnych przeglądów ponosi Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/1/7/2026/CZ3