480730-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Komplexní zabezpečení provozně servisních služeb a údržby objektu Rudolfina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní zabezpečení provozně servisních služeb a údržby objektu Rudolfina
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zabezpečení provozně servisních služeb a údržby objektu zadavatele tak, aby byla zajištěna po technickoprovozní stránce bezporuchová funkčnost objektu, včetně všech dalších souvisejících plnění v rozsahu a za podmínek dle zadávací dokumentace a jejích příloh.
Interne KennungČF 320
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001