480748-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Diverse Nahrungsmittel – Élelmiszerek beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszerek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatala által üzemeltetett főzőkonyhák részére élelmiszerek beszerzésére az alábbiak szerint: 1. rész: Különféle élelmiszerek beszerzése 2. rész: Tésztafélék beszerzése 3. rész: Sertés és marhahús beszerzése 4. rész: Húskészítmények és felvágottak beszerzése 5. rész: Baromfihúsok beszerzése 6. rész: Mirelit gyümölcsök, zöldségek beszerzése 7. rész: Tej és tejtermékek beszerzése 8. rész: Pékáruk beszerzése 9. rész: Halak és készre sütött termékek beszerzése 10. rész: Mirelit tésztafélék beszerzése 11. rész: Zöldségek, tojás és savanyúságok beszerzése 12. rész: Gyümölcsök beszerzése 13. rész: Főzött tojás beszerzése 14. rész: Tisztított darabolt zöldségek beszerzése 15. rész: Gluténmentes készresütött, fagyasztott pékárú
Interne Kennung: EKR001303652026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Különféle élelmiszerek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 94 féle termék hozzávetőlegesen 54 505 kg, 84 505 db, 30 karton és 10 170 l mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/1
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15831000 Zucker, 15870000 Würzmittel, 15897200 Nahrungsmittelkonserven
Los: LOT-0002
Titel: Tésztafélék beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés tésztafélék beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 24 féle termék 19 425 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/2
Haupteinstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0003
Titel: Sertés és marhahús beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés sertés és marhahús beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 6 féle termék 27 195 kg kg mennyiségben Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/3
Haupteinstufung (cpv): 03323000 Schweine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0004
Titel: Húskészítmények és felvágottak beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés húskészítmények és felvágottak beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 19 féle termék 16 530 kg mennyiségben Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131230 Salami, 15131410 Schinken
Los: LOT-0005
Titel: Baromfihúsok beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés baromfihúsok beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 7 féle termék 13 505 kg mennyiségben Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/5
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Titel: Mirelit gyümölcsök, zöldségek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés mirelit gyümölcsök, zöldségek beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 35 féle termék hozzávetőlegesen 38 330 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/6
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0007
Titel: Tej és tejtermékek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés tej és tejtermékek beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 28 féle termék hozzávetőlegesen 80 330 l, 4765 kg, 74 060 (db/doboz/pohár/csomag) mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Los: LOT-0008
Titel: Pékáruk beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés pékáruk beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 57 féle termék hozzávetőlegesen 562 680 db mennyiségben, továbbá 60 kg lédig pékáru. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/8
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0009
Titel: Mirelit halak, készresütött termékek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés mirelit halak, valamint panírozott készre sütött termékek beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 9 féle termék 10 515 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/9
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0010
Titel: Mirelit tésztafélék beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés mirelit tésztafélék beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 9 féle termék 10 610 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/10
Haupteinstufung (cpv): 15851210 Zubereitete Teigwaren
Los: LOT-0011
Titel: Zöldségek és savanyúságok beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés zöldségek és savanyúságok beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 27 féle termék hozzávetőlegesen 132 755 kg, 29 850 csomó mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/11
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0012
Titel: Gyümölcsok beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés gyümölcsök beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 9 féle termék hozzávetőlegesen 91 865 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/12
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0013
Titel: Főzött tojás beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés főzött tojás beszerzésére az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 19 500 db mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/13
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0014
Titel: Tisztított darabolt zöldségek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés tisztított darabolt zöldségek beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 4 féle termék hozzávetőlegesen 95 000 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15311200 In Würfel oder Scheiben geschnittene Kartoffeln/Erdäpfel und andere tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0015
Titel: Gluténmentes készresütött, fagyasztott pékárú
Beschreibung: Adásvételi szerződé gluténmentes készresütött, fagyasztott pékárú beszerzése az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 14 féle termék hozzávetőlegesen 26 900 db és 40 kg mennyiségben. Az árukkal kapcsolatos mennyiségi és minőségi előírásokat, továbbá az áruk adásvételéhez kapcsolódó járulékosan elvégzendő feladatok pontos körét és meghatározását az ajánlati dokumentáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. A műszaki dokumentációban megadott egyes termékek mennyiségtől az Ajánlatkérő + 20 %-al eltérhet. A mennyiségi eltérésre vonatkozóan a nyertes ajánlattevő a Ptk. 6:225. § (1) bekezdése alapján vételi jogot biztosít A vételi jog a szerződés időtartama alatt gyakorolható, amennyiben az alapmennyiség már leszállításra került. A mennyiségi eltérés Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, a hatálya alá tartozó árumennyiség - a tényleges felhasználás függvényében - a felmerülő igényeknek megfelelően kerül beszerzésre a megajánlott egységárakon.
Interne Kennung: EKR001303652026/15
Haupteinstufung (cpv): 15811500 Zubereitete Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte