2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leki z programu lekowego B.29
Beschreibung: 1. Leki z programu lekowego B.29 szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ - po-szczególne pakiety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: – załączniki numer 2, 3 do SWZ. 3. Wymagania wyszczególnione w chociażby w jednym dokumencie stanowiącym załączniki do SWZ będą obowiązujące dla Wykonawcy, jakby były zawarte w całej dokumentacji. 4. Podane w formularzach asortymentowo - cenowych ilości (określają zamówienie podstawowe – bez uwzględnienia opcji). Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie fak-tycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania Zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji Umowy nie będzie mniej-szy niż 70% maksymalnej wartości zamówienia podstawowego, bez uwzględnienia wartości zamó-wienia objętego prawem opcji i Wykonawcy nie służą żadne roszczenia z tytułu niezrealizowania Umowy powyżej tego poziomu. W przypadku niewykorzystania wartości umowy, Zamawiający mo-że dokonywać zmian (przesunięć) zamawianych ilości pozycji w poszczególnych pozycjach asorty-mentowych w poszczególnych pakietach. 5. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DZPIZ-380-33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załącznik numer 2 - poszczególne pakiety.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, poprzez zwiększenie, w stosunku do wartości określonych w załączniku nr 2 do SWZ, szacunkowych ilości asortymentu w okresie obowiązywania Umowy, z możliwością przedłużenia terminu realizacji zamówienia objętego prawem opcji o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy po upływie pierwotnego terminu obowiązywania Umowy, jednakże niepowodującego wzrostu wartości Umowy o więcej niż 40% w stosunku do wartości określonej w §5 ust. 1 Umowy, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego, niemodyfikujących ogólnego charakteru Umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: a) zmiany ilości leczonych pacjentów, b) zmiany świadczeń udzielanych przez Zamawiającego, c) zmiany zapotrzebowania na dany asortyment d) zmiany kontraktu z NFZ. 3. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie, a zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same i jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający może z opisanego powyżej prawa opcji skorzystać w całości lub w części. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 7. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego liczbę x (nazwa asortymentu) w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
2. Procedure
Procedure
Title: Leki z programu lekowego B.29
Internal identifier: DZPIZ-380-33/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Internal identifier: Pakiet 10