480814-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Grundschulen – Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16 wraz z robotami towarzyszącymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTermomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16 wraz z robotami towarzyszącymi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16 wraz z robotami towarzyszącymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.
Interne KennungDIN-II.271.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DIN-II.271.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001