2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.
Beschreibung: Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - prawobrzeżna Warszawa
Beschreibung: Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Spo-łecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - prawobrzeżna Warszawa
Interne Kennung: Część 1 - Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - prawobrzeżna Warszawa
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - lewobrzeżna Warszawa
Beschreibung: Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - lewobrzeżna Warszawa
Interne Kennung: Część 2 - Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. - lewobrzeżna Warszawa