2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyagok beszerzése - pékáru
Beschreibung: Élelmiszer nyersanyagok - pékáru beszerzése a terméklistában részletezettek szerint. Félbarna kenyér szeletelt (1 kg) 17000 db Teljes kiörlésű kenyér szeletelt (1 kg ) 11000 db Szatmári zsemle (55 gr.) 15000 db Vágott zsemle (75 gr.) 8000 db Korpás hosszú zsemle (75 gr.) 16000 db Magvas Zsemle (55 gr.) 2000 db Szatmári kifli (58 gr.) 25000 db Banán kifli (58 gr.) 16000 db Sajtos rúd (58 gr.) 15000 db Pizzás vágott (75 gr.) 10000 db Briós kicsi (50 gr.) 2000 db Ízes bukta (60 gr.) 7000 db Kelt kakaós csiga (100 gr.) 5000 db Hamburger zsemle (100 gr.) 1000 db Fatörzs kifli (60gr.) 300 db Foszlós kalács ( 1 kg.) 500 db Házi jellegű kispogácsa (50 gr.) 20000 db Sajtos pogácsa (50 gr.) 12000 db Böllér pogácsa (50 gr.) 13000 db Pizzás csiga (45 gr.) 9000 db Suli túrós párna (70 gr.) 7000 db Suli mákos párna (70 gr.) 9000 db Suli almás párna (70 gr.) 1000 db Suli meggyes párna (70 gr.) 2000 db Kifli nagy (100 gr.) 400 db összesen 25 tétel, 224200 db. Ajánlatkérő a megadott mennyiségtől +-10%-al eltérhet. Ahol gyártmányra, típusra, eredetre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozott ajánlatkérő, ott a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű termék ajánlható meg (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §. (3) bekezdés.
Interne Kennung: EKR001246762026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A legalacsonyabb ár egyedüli értékelési szempontot Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (5) bekezdése alapján választotta, mivel ajánlatkérőnek a termékjegyzékben konkrétan meghatározott minőségi követelményeknek megfelelő áru felel meg.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001246762026/1