480881-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reagentien und Kontrastmittel – Furnizare REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOARELE SYSMEX SI NIHON
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOARELE SYSMEX SI NIHON
Beschreibung: Achizitia are ca obiect Furnizare REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOARELE SYSMEX SI NIHON prin incheierea de acorduri cadru. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 19 zile. Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4192960_2026_PAAPD1599836
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REACTIVI ANALIZOR DE HEMATOLOGIE SYSMEX XN-1000 RET BF/PLT-F BF
Beschreibung: Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 772,265.00 lei. Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea III - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: REACTIVI HEMATOLOGIE PENTRU ANALIZORUL NIHON- KOHDEN CELLTAC MEK 9200 G
Beschreibung: Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 106,330.00 lei. Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea III - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 2